POST DISPONIBIL
Training in USA
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Strainatate,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 29 iunie 2012
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
Com Invest/Work -Study Abroad selecteaza absolventi de facultate sau colegiu pentru programul Training in USA
Domeniile: Hospitality Management, Food and Beverage Management, Information & Communications Technologies,
Management/Business/Finance, Business,
Sales and Marketing, Engineering
Cerintele postului
Conditii: -absolventi de facultate sau colegiu sau experienta in munca;
-varsta max 32 ani,
-engleza nivel intermediar.
Contract 40h/saptamana
Salarizarea oferita: minim 6 usd/ora, timp de 3, 6, 9, 12, luni la alegere.
Pentru informatii si aplicatii contactati-
COM INVEST-SIBIU
B-dul Victoriei Nr 27
Tel: 0369408934/0743639002
Email: sibiu@com-invest.org
www.com-invest.org
Taguri
internship sua training
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad