POST DISPONIBIL
Reprezentant Vanzari Directe partener TELEKOM
COMPANIE:  Sigma Telecom ORAS:  Deva,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Telecomunicatii, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 13 februarie 2017
Descrierea companiei
Partener Telekom B2B
Descrierea postului
Prezintă, promovează produsele şi serviciile Companiei

Realizează planul de vanzări pentru zona alocată.

Prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi

Oferă asistenţă şi asigură consultanţă clienţilor in procesul de vanzare si postvanzare
Cerintele postului
Candidatul Ideal:

Experienta in vanzari directe si consultanta - preferabil telecom

Abilitati de comunicare

Cunostinte de baza PC (Microsoft Office)

Prezenta agreabila

Gandire proactiva, bune abilităţi de negociere şi relaţionare ,putere de convingere

Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client

Semnarea contractelor respectand regulile si procedurile in vigoare

Disponibilitate de lucru peste program

Permis de conducere valabil categ B
Taguri
vanzari vanzari directe
Toate anunturile postate de compania Sigma Telecom