POST DISPONIBIL
Vopsitor auto - Olanda
COMPANIE:  Cekaflex ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1900 € 13 februarie 2017
Descrierea companiei
Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in Olanda
Descrierea postului
Cekaflex este în prezent în căutarea unui vopsitor auto cu experiență, cu abilități de pregătitor, pentru a lucra într-un atelier auto modern din Olanda.

Atribuțiile cheie includ vopsirea si procesul de pregatire al caroseriei, reparearea zgârieturilor si crăpăturilor superficiale, reparații in plastic, pregatirea pentru vopsire, vopsirea caroseriei cu vopsea pe bază de apă, lustruire.

Se ofera:
Condiții bune de muncă
Salariul inițial de aproximativ € 11, - Net pe oră (aproximativ 1900 euro net pe luna pentru 40 de ore lucrate pe saptamana)
Plăţi săptămânale
Cazare gratuita

Trimite CV-ul tau in limba engleza, impreuna cu datele tale de contact, la adresa de e-mail cv@cekaflex.nl.
Pentru mai multe informatii, contact telefonic la numarul +3188-3539007
Cerintele postului
Experienta de munca in domeniu
Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu
Permis de conducere (B)
Recomandari, certificate
Taguri
Toate anunturile postate de compania Cekaflex