POST DISPONIBIL
Tinichigiu auto - Olanda
COMPANIE:  Cekaflex ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1900 € 13 februarie 2017
Descrierea companiei
Agentie de recrutare si plasare a fortei de munca in Olanda
Descrierea postului
Cekaflex angajeaza tinichigii auto cu experienta pentru a lucra intr-un atelier auto modern din Olanda.

Activitatile principale includ repararea sau inlocuirea pieselor de caroserie a masinilor deteriorate: lucrari de sudura, slefuire, demontare si remontare.

Oferta:
Conditii bune de munca
Salariu de inceput de aproximativ 11 euro Net pe ora (aproximativ 1900 euro Net pe luna)
Plati saptamanale
Cazare gratuita

Trimite CV-ul in limba engleza (continand datele de contact) la adresa de e-mail cv@cekaflex.nl sau contact telefonic la numarul +3188-3539007 (persoana de contact – Ana Peter)
Cerintele postului
Experienta de munca in domeniu
Abilitati de comunicare in limba engleza, germana sau olandeza la nivel mediu
Permis de conducere (B)
Recomandari, certificate
Taguri
Toate anunturile postate de compania Cekaflex