POST DISPONIBIL
CONSULTANT VANZARI MARKETING
COMPANIE:  ROCMIH ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Acasa Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 26 octombrie 2013
Infiintata in anul 2006 firma se ocupa cu prestari servicii catre clientii sai. Are sediul in Bucuresti!Are ca scop satisfacerea cerintelor clientilor sai si are drept obiectiv ridicarea la un inalt nivel si promovarea pe piata a serviciilor sale.
Descrierea postului
Prospectarea pietei
Negociere cu clientii
Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale
Cerintele postului
Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel) si nagivare pe Internet
Bune abilitati de comunicare si interrelationare
Taguri
marketing vanzari directe
Toate anunturile postate de compania ROCMIH