POST DISPONIBIL
Locuri de munca in strainatate - Italia
COMPANIE:  SC SMART JOBS SRL ORAS:  Strainatate,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Altele, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 2 aprilie 2010
S.C SMART JOBS S.R.L cu sediul in Brasov, strada 15 Noiembrie, nr. 102, sc. A, ap. 3 are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare BV 85/2007) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seriozitatea noastra.
Descrierea postului
Recrutam pentru Italia: 3 baby sittere, femei pentru ingrijit copiii (7 – 12 ani), femei pentru ingrijit batrani, persoane pentru agricultura (cules clementine si masline)si persoane (cupluri) care sa lucreze la familii particulare. Pentru informatii trimiteti mail: smartjobs_pts@yahoo.com; ID messenger yahoo: smartjobs_pts; tel.: 0722.227.489.
Cerintele postului
Seriozitate, disponibilitate program prelungit, apt(a) de munca.
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC SMART JOBS SRL