POST DISPONIBIL
PERSONAL PENTRU HOTEL SI RESTAURANT IN GRECIA
COMPANIE:  Aqua Marine Business SRL ORAS:  Bucuresti, Campina, Ploiesti,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
800 € 3 ianuarie 2010
Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate
Descrierea postului
Recrutam URGENT personal ptr.hotel si restaurant in Grecia si Cipru :

ospatarite,ospatari,barmani,cameriste,bucatari.

Contracte de 4-6 luni cu posibilitate de prelungire.

Locatii-hoteluri,restaurante,cafe baruri,cafe snack bar,etc. in zona continentala a Greciei (zonele Peloponnesus,Chalkidiki,Kavala,Volos) dar si in insulele Creta,Kos,Symi,Rhodos,Corfu etc.)

Oferta completa de joburi disponibile,cu imagini ale unora dintre locatii, o regasiti vizitind site-ul firmei noastre : www.aquajobscenter.ro (vezi Vacancies by country/Daily offer).

Salarii 650-700 Euro/luna ptr.cameriste,700-1000 Euro/luna ptr.ospatarite(plus tips) si 900-1200 Euro/luna ptr.bucatari.

Cazarea si masa sunt oferite gratuit de catre angajatori.
Cerintele postului
Experienta profesionala este un avantaj,dar nu o conditie,exceptie bucatarii,de la care se solicita experienta min 2 ani.Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational.

Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa trimita un CV complet,cu foto atasat,pe adresa de e-mail: office@aquajobscenter.ro sau sa aplice pe site-ul nostru www.aquajobscenter.ro (vezi Employees/Registration form). Detalii la tel.0720-507257 ,0344-118166 ,zilnic intre orele 10.00-18.00.
Taguri
barman/ospatar bucatar camerista ospatar
Toate anunturile postate de compania Aqua Marine Business SRL