POST DISPONIBIL
Student Training Program in Hospitality Grecia 2010
COMPANIE:  externjob ORAS:  Bacau, Bucuresti, Iasi,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 26 iulie 2010
Descrierea companiei
Agentie de plasare forta de munca in strainatate
Work and Travel USA
Student Training Program Grecia
Work and Study CCH Placements UK
Descrierea postului
Joburi sezoniere „summer 2010” la HOTELURI din Grecia, numai pentru studenti
- ospatari, camersite, gradinari, ajutor bucatari, etc.

Studentul va avea statutul de practicant, iar practica platita pe care o efectueaza este remunerata.

Bani/stipend pe luna:
500 – 600 EURO pentru 8 ore de lucru si o zi libera/sapt.
sau
600 - 800 EURO pentru 10-12 ore de lucru pe sapt. cu 1 sau 2 zile libere/luna

Conditii de participare:
- cunostinte de limba engleza mediu - bine
- candidatul sa urmeze o forma de invatamant recunoscuta de M.E.C.I.
- pot participa si studentii din an terminal, masterat
- varsta intre 18 si 30 ani
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Studentii care sunt la facultati de zi pot participa si in luniile iunie – iulie 2010.

Se ofera si „tips” pentru ospatari si cameriste !
Cazarea si mesele sunt asigurate de catre angajator gratuit.
Cerintele postului
Avantaje cu EXTERNJOB:

- specialisti in recrutare personal in domeniul « hospitality & catering » cu peste 6 ani de experienta
- procedura de recrutare eficienta
- cei mai vechi de pe piata STP
- tarife mici pentru buzunarul tau
- poti sa faci practica alaturi de prietenii tai
- primesti asistenta pe toata durata plasamentului
- asistenta pe toata durata programului
- seriozitate si profesionalism

Contacteaza-ne si vei afla!

Taguri
Toate anunturile postate de compania externjob