POST DISPONIBIL
Personal pentru hotel/restaurant in Cipru
COMPANIE:  Aqua Marine Business SRL ORAS:  Strainatate,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 3 ianuarie 2010
Agentie autorizata de consultanta,selectie si plasare forta de munca in strainatate
Descrierea postului
Selectam personal ptr.hotel/restaurant ptr.Cipru si Grecia-ospatare/ospatari,cameriste,bucatari ,personal auxiliar bucatarie.
Contracte sezoniere (6-8 luni),sau permanente(un an cu posibilitate de prelungire).
Salarii motivante: 600-800 Euro/luna ptr.cameriste,700-900 Euro/luna ptr.ospatari/ospatarite,800-1500 Euro/luna ptr.bucatari(in functie de experienta profesionala a fiecarui candidat).
Program de 8 ore/zi,o zi libera pe saptamana.
Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajatori.Asigurari sociale platite de catre angajatori.
Oferta completa de joburi disponibile in aceasta perioada se regaseste in site-ul firmei Aqua Marine Business SRL, www.aquajobscenter.ro (vezi Jobs by country/by category/daily offer).
Candidatii interesati sunt rugati sa trimita un CV complet,actualizat,preferabil in limba engleza,cu fotografie tip carte postala atasata(in picioare),pe una din adresele noastre de e-mail: office@aquajobscenter.ro sau aquamarinejobs@yahoo.com
Detalii la tel:0344-118166,zilnic intre orele 11.00-18.00,de luni pana vineri,sau mobil 0720-507257
Cerintele postului
Se solicita cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat ptr.ospatari/ospatarite,nivel conversational ptr.celelalte categorii de candidati.
Experienta profesionala,min.6 luni, este un avantaj(ptr.bucatari obligatorie,min.2 ani).
Varsta recomandata 20-30 ani ptr.ospatari/ospatare,25-45 ani ptr.cameriste,bucatari etc.
Cunoasterea limbii grecesti constituie un avantaj.
Toate anunturile postate de compania Aqua Marine Business SRL