POST DISPONIBIL
Locuri de munca Catering, Care, Hospitality Marea Britanie
COMPANIE:  externjob ORAS:  Brasov, Cluj-Napoca, Constanta,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1200 € 15 iunie 2012
Descrierea companiei
Agentie de plasare forta de munca in strainatate
Work and Travel USA
Student Training Program Grecia
Work and Study CCH Placements UK
Descrierea postului
BUCATARI, AJUTOR BUCATAR, PATISERI, OSPATARI, STAFF F&B, RECEPTIONISTI, CAMERISTE, NIGHT PORTERS, ETC.

Joburi in UK:

Luxury Hotel & Spa
Country Inn
Pubs
Coaching Inn
Boutique Hotels
Fish & Chip Shops
Luxury Restaurants & Bars
Leisure and Corporate Hotel (Hilton, Marriott, Best Western, Four Pillars, etc.)

Salarizarea difera in functie de job, de la £6.08/ora si poate ajunge la £ 8.00/ora.

Cazarea asigurata iar mesele sunt, de regula, oferite gratuit „on duty”.

Costuri :

Societatea noastra nu percepe taxe de inscriere, de interviu sau de procesare! Platesti cand primesti!

Prestari servicii:
- procesare certificat galben/sau reactivare si inscriere la colegiu acreditat DIUS register
- programare Home Office pentru eliberare card galben
- pre-interview Home Office cu agentia partenera
- job offer in cadrul programului
- asistenta pe durata desfasurarii programului
- plan de calatorie

Cerintele postului
- cunostinte de limba engleza nivel conversational – avansat (in functie de job);
- experienta Hotel, Restaurant, Catering
- disponibilitate minim 12 luni.

Toti candidatii vor lucra FULL TIME (40 ore/sapt. 5 din 7) conform cardului galben “Yellow Card” timp de 12 luni (minim).Colegiile la care vor fi inscrisi candidatii sunt acreditate DIUS (DIUS Register).

Induction training-urile (evaluarile de catre reprezentatii colegiului) se fac de 3 – 4 ori pe an la locul de munca

Taguri
Toate anunturile postate de compania externjob