POST DISPONIBIL
secretara tehnico/comercial
COMPANIE:  sei general contractor ORAS:  Bucuresti,
Full time Achizitii / Aprovizionare, Constructii / Instalatii, Inginerie, Secretariat,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 22 februarie 2010
Executie si proiectare instalatii electrice ,civile si industriale.
Descrierea postului
sectetara tehnico/comerciala:
- cunostinte de autocad,de sisteme de instalare si de proectare,
-cunostinte de limba italiana
FACULTATEA DE ENERGETICA.
DOAR CV CARE CORESPUND VOR FI SELECTATE PENTRU INTERVIU.

tehnician -termice
-sanitare
-ventilatie

limba italiana obligatorie si facultatea.

SALARIU ATRACTIV + BONURI DE MASA
Cerintele postului
la ambele posturi oferite limba italiana este obligatorie si facultatea cu profil tehnic(de preferabil energetica).
sanitare secretara tehnico/comerciala tehncian in instalati: ventilatie
Toate anunturile postate de compania sei general contractor