POST DISPONIBIL
Practica Platita la HOTELURI DE LUX din Grecia
COMPANIE:  externjob ORAS:  Toate orasele,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 27 aprilie 2010
Descrierea companiei
Agentie de plasare forta de munca in strainatate
Work and Travel USA
Student Training Program Grecia
Work and Study CCH Placements UK
Descrierea postului

Joburi sezoniere pentru studenti.

Bani/stipend pe luna:
500 – 600 EURO pentru 8 ore de lucru si o zi libera/sapt.
sau
600 - 800 EURO pentru 10-12 ore de lucru pe sapt. cu 1 sau 2 zile libere/luna

Se ofera si „tips” pentru ospatari si cameriste !
Cazarea si Masa GRATUITA

Studentii care sunt la facultati de zi pot participa si din luniile iunie – iulie 2009.

Inscrie-te din timp !

Avantaje pentru tine:
- cei mai vechi de pe piata Student TP
- cele mai bune remunerari pentru tine
- poti sa faci practica alaturi de prietenii tai
- tarife mici pentru buzunarul tau
- principiul platesti taxa program cand primesti jobul
- primesti asistenta pe toata durata plasamentului
- fara taxe ascuse
- oferim plan detaliat de calatorie pana la locul de practica
Cerintele postului
Conditii de participare:
- cunostinte de limba engleza mediu - bine
- candidatul sa urmeze o forma de invatamant recunoscuta de M.E.C.I.
- pot participa si studentii din an terminal, masterat
- varsta intre 18 si 30 ani
- experienta in domeniu reprezinta un avantaj
Taguri
hotelier restaurant plasamente in strainatate taxa
Toate anunturile postate de compania externjob