POST DISPONIBIL
PLECARI IMEIDATE MUNCA STRAINATATE
COMPANIE:  smart jobs ORAS:  Toate orasele,
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Constructii / Instalatii, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 11 aprilie 2010
Descrierea companiei
firma de plasare forta munca strainatate acreditata de itm
Descrierea postului
PLECARI IMEDIATE IN SPECIAL FEMEI CU VARSTE CUPRINSE INTRE 18-58 DE ANI IN DOMENIU HOTELIER RESTAURANT, CURATENIE , MENAJ , AJUTOR BUCATARIE, CAMERISTE , AGRICULTURA , OSPATARITE,BARMANITE, RECEPTIONERE,SI PENTRU BARBATI AJUTOR MUNCI GENERALE OSPATARI, BARMANI BUCATARI AJUTORI BUCATARIE, RECEPTIONERI

SALARII INCEPAND CU 700 CAZARE SI MASA ASIGURATA DE ANGAJATOR

MAI MULTE DETALII PE ADRESA DE EMAIL cross_jobs@yahoo.com sau la tel 0722227489 sau 0742344079 de luni pana sambata intre orele 10-20
Cerintele postului
seriozitate, dorinta de munca ,experienta constituie un avantaj , la fel si limba engleza
Taguri
hotelier restaurant
Toate anunturile postate de compania smart jobs