POST DISPONIBIL
italia agricultura femei plecare imeidata
COMPANIE:  smart jobs ORAS:  Toate orasele,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 22 decembrie 2009
Descrierea companiei
firma de plasare forta munca strainatate acreditata de itm
Descrierea postului
ITALIA AGRICULTURA –ambalare ,sortare, broccoli si conopida

OFERTA MUNCA ITALIA AGRICULTURA—Inclusiv cupluri
Ferma -la ambalat legumme fructe
Salariu nett 30 euro/zi la 8 ore ,6 zile/saptamana
Contract de munca 6-12 luni cu prelungire dupa caz
Cazarea asigurata de angajator ,masa nu este asigurata,
Dotari cu aragaz, boiler, frigider conditii normale
Limba italiana nu este obligatorie
Salariu se da odata pe luna pe card ,dar si avans la cerere
Aplicantii vor fi asteptati de catre angajator si preluati cu masinile firmei
Se pleaca cu Reprezentant din Romania,care va asista pana la semnarea contractelor si in limba angajatorului

Plecare 10 IANUARIE 2010

Transportul este platit de angajat,

relatii la tel 0754794451 sau sau pe adresa deemail cross_jobs@yahoo.com
Cerintele postului
seriozitate, dorinta de munca punctualitate,
Taguri
Toate anunturile postate de compania smart jobs