FRANTA ITALIA SPANIA ITALIA-CONSTRUCTII ,GRECIA CIPRU HOTELIER RESTAURANT
COMPANIE:  smart jobs ORAS:  Toate orasele,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Constructii / Instalatii, BabySitter / Menaj / Servicii curatenie, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 9 ianuarie 2010
Descrierea companiei
firma de plasare forta munca strainatate acreditata de itm
Descrierea postului
FRANTA, ITALIA SPANIA, CIPRU -CONSTRUCTII TOATE DOMENIILE DE CALIFICATI SI NECALIFICATI
GRECIA CIPRU --HO9TELIER RESTAURANT, CAMERISTE MENAJERE, AJUTOR BUCATARIE ,AJUTOR RESTAURANT OSPATARITE
ITALIA, GERMANIA, CEHIA --AGRICULTURA

PLECARI IMEDIATE INCLUSIV CUPLURI
Cerintele postului
SERIOZITATE, DORINTA DE MUNCA , VARSTA INTRE 19- 60 DE ANI FARA ALCOOL
Taguri
agricultura constructii si hotelier restaurant
Toate anunturile postate de compania smart jobs