POST DISPONIBIL
Agricultural Training in USA
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Toate orasele, Alt Oras,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 1 august 2011
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
Com Invest recruteaza absolventi, masteranzi, doctoranzi pt AGRICULTURAL TRAINING PROGRAM USA 2009
Se ofera: contract de training intre 6-18 luni in urmatoarele domeni:
* beef
* crops
* dairy
* fruits and vegetables
* greenhouse / nursery / garden center
* equine husbandry
* landscape
* sheep
* swine
* specialized placements
Cerintele postului
- salarizare incepand cu 6,55 $/ora
- cazarea, masa asigurate.
- consultanta in vedera obtinerii vizei.
Contact: Com Invest Sibiu
Bd. Victoriei nr. 27
Site: www.com-invest.org
Tel/fax: 0369/408934,
Tel. mobil: 0743/639002
E-mail: denisa@com-invest.org

absolventi facultate agricultura america internship sua training
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad