POST DISPONIBIL
macelar transator
COMPANIE:  Primacom ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
2000 € 15 februarie 2010
Descrierea companiei
Fondat in 1879
Descrierea postului
Firma serioasa cu multa experienta in domeniu angajeaza macelari / transatori pentru munca in Germania. Transport si cazare gratuita. Experienta in domeniu, minim 2 ani. Salariu motivant si seriozitate. Fara comisioane! Informatii suplimentare la tel. 0265-264308, zilnic intre 7.00-15.00
Cerintele postului
Taguri
macelar germania macelari transatori
Toate anunturile postate de compania Primacom