POST DISPONIBIL
CONSULTANT PART-TIME SI FULL-TIME
COMPANIE:  SC GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA ORAS:  Tulcea,
Full time Asigurari / Intermedieri financiare, Banci, Management / Consultanta, Relatii cu publicul,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
400 € 11 septembrie 2010
Grawe Romania si-a inceput activitatea in octombrie 2000, vizand domeniul asigurarilor de viata, sanatate, accident, credit, deces, precum si asigurari de locuinte. Detinand 99,98 % din pachetul de actiuni, grupul Grawe este actionarul majoritar al companiei romanesti.

Ne conducem dupa urmatorul motto: "Asigurarea de partea TA" , iar strategia noastra este sa punem in permanenta clientul pe primul loc, si sa oferim cele mai bune produse si servicii in orice moment.
Descrierea postului
-prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti
-largirea si gestionarea portofoliului de clienti
-efectuarea de analize personal-financiare si descoperirea necesitatilor clientului
-prezentarea, negocierea si incheierea contractelor pentru produsele care i se potrivesc clientului
-posibilitatea de a-si organiza singur/a programul de munca deoarece este atat o activitate part-time cat si full time
- se potriveste si celor care au deja un loc de munca dar doresc un venit in plus, o schimbare, o provocare sau vor sa dovedeasca faptul ca sunt cei mai buni
Cerintele postului
Persoana dinamica, orientata spre clienti,cu o puternica dorinta de crestere profesionala,educata, perseverenta;
-capacitate de autoorganizare
-spirit de intreprinzator
- dinamic
-minim 18 ani
-studii medii/superioare
Toate anunturile postate de compania SC GRAWE ROMANIA ASIGURARE SA