POST DISPONIBIL
Consultant Vanzari
COMPANIE:  Euro Residenice ORAS:  Constanta,
Full time Altele, Finante / Contabilitate, Management / Consultanta, Prestari servicii, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 9 ianuarie 2010
Descrierea companiei
Servicii clienti
Descrierea postului
Daca esti o persoana dinamica cu experienta in domeniul vanzarilor, vino alaturi de noi. Vei avea posibilitatea de a lucra independent, intr-un mediu tanar.

Oferta (bonusuri, beneficii):
Salariu fix plus comisioane din vanzari.
Deconturi de telefon si transport.
Bonusuri de activitate.
Deplasari peste hotare atat profesionale cat si pentru recreere.

Cerintele postului
Identificarea de potentiali clienti.
Realizarea obiectivelor de vânzări conform planului individual.
Sa fii preocupat constant pentru îmbunătăţirea cunoştinţelor legate de produsele companiei.
Activarea conform standardelor, normelor şi procedurilor companiei.
Intocmirea de rapoarte de activitate cu privire la întâlniri, vizite şi contacte.
Cunostinte de Microsoft Word si Excel.
Cunoasterea limbii engleze este un avantaj.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Euro Residenice