POST DISPONIBIL
FRANCIZATI Econt Express
COMPANIE:  ECONT EXPRESS LOGISTICA SRL ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Transporturi / Distributie, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 21 ianuarie 2010
Descrierea companiei
Companie de curierat
Descrierea postului
In legatura cu extinderea activitatii sale pe teritoriul Romaniei, Econt Express - companie de frunte in domeniu curieratului in Bulgaria, cauta FRANCIZATI (colaboratori) pentru dezvoltarea retelei de oficii care va oferi servicii de curierat pe teritoriul Bucurestiului.

Contact:
Tel. 0734553300
e-mail: bucuresti@econt.com
site: http://franchise.econt.com/index_ro.php

Cerintele postului
Noi cautam mai degraba oameni cu gandire, pragmatici – important e sa aveti dorinta de munca in conditii rapid schimbatoare
Toate anunturile postate de compania ECONT EXPRESS LOGISTICA SRL