POST DISPONIBIL
sudori cu calificare is experienta
COMPANIE:  smart jobs ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Constructii / Instalatii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1200 € 18 decembrie 2009
Descrierea companiei
firma de plasare forta munca strainatate acreditata de itm
Descrierea postului
BELGIA

SUDORI ARGON,

Se sudeaza o conducta de gaz de 800 argon
Angajare din Romania barbati varsta maxima 45 ani
Salariu 9 euro/h, program 10 ore/zi 6 zile pe saptamana
Cazare asigurata de angajator , masa nu este asigurata
Contract de munca din Romania 1 an cu prelungire
Plecarea este din Romania in Frankfurt,iar la aeroport sunt asteptati de angajator unde se da o proba de lucru ,
Cine ia proba de lucru pleaca direct in Belgia, iar cine nu ia proba de lucru se intoarce in Romania pe cheltuiala lui
Transportul pana in Frankfurt si Belgia este asigurat de angajator
Cerintele postului
calificare si experienta
Taguri
Toate anunturile postate de compania smart jobs