POST DISPONIBIL
Vorbitor de limba bulgara
COMPANIE:  Confidential ORAS:  Toate orasele,
Full time Achizitii / Aprovizionare, Administratie, Marketing, Secretariat, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
400 € 23 decembrie 2009
Descrierea companiei
Comert
Descrierea postului
Suntem o firma in plina dezvoltare in domeniul comertului, cautam vorbitori de limba bulgara pentru posibila relocare la Varna sau Burgas , pe diferite departamente Vanzari / Achizitii / Secretariat etc.

Salariul (pachetul de beneficii ) se va negocia in functie de postul pentru care aplicati / sunteti selectati , experianta si nivelul de limba straina !

Puteti trimite CV cu asteptariile dumneavoastra salariale si pozitia pentru care aplicati si pe adresa de email : cozety@yahoo.com , persoana de contact Daniela Melinte tel : 0756085534.

Asteptam cu interes !

Cerintele postului
1. Limba bulgara - nivel avansat.
2. Avantaj limba engleza sau germana - nivel mediu.
3. Cunostiinte PC.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Confidential