ADMINISTRATORI AGENTIE PARIURI SPORTIVE (FEMEI) - CONTRACTE CIPRU
COMPANIE:  SC AS ALMIROM SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Administratie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
700 € 23 decembrie 2009
Descrierea companiei
selectia si plasarea fortei de munca
Descrierea postului
URGENT!!! Almirom recruteaza Administratori pentru Agentie Pariuri Sportive (femei) pentru contracte de munca in Cipru .Se cer: femei prezentabile,cu experienta in administratie/ vanzari/ contabilitate primara si operare PC,limba engleza conversational, varste 19-35 ani.Se ofera contract 1 an cu drept de prelungire, program de lucru 6 zile pe saptamana 8 ore pe zi(intre 16:00 – 24:00),salariu net lunar 700 Euro plus tips,cazare gratuita,asigurari si concediu de odihna platite,angajare imediata.Fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare. Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la: almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097.
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC AS ALMIROM SRL