POST DISPONIBIL
Angajam urgent agenti de paza
COMPANIE:  Hispano Dacia Security ORAS:  Drobeta-Turnu-Severin,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Servicii secrete / Servicii paza protectie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 23 decembrie 2009
HISPANO-DACIA SECURITY, societate tanară pe piata de Securitate Privată din Romania, cu capital romano-spaniol, creată in 2006 in momentul in care conceptul de pază se remodelează,de către reprezentanţii Spanioli carea au experienţă in paza privată, deţinand una dintre principalele companii a furnizorilor de servicii de securitate, recomandată de experienţa bazată pe cei 22 de ani, de dezvoltare activă din punct de vedere al calitaţii serviciilor, a resurselor umane specializate, a dotarii cu mijloace de operare performante, mobile si imobile, model care se aplică si pe piaţa Romană
Descrierea postului
Angajam agenti de paza. cu atestat si permis de port arma, in conformitate cu legea 333/2003. Cu domiciliul in Drobeta Turnu Severin. Pentru relatii/interviu sunati la tel.021.207.48.63 de L-V orele 9.00-18.00
Contract de munca.
Se acorda uniforma gratuit .
Cerintele postului
Seriozitate.
Constiinciozitate
Taguri
Toate anunturile postate de compania Hispano Dacia Security