POST DISPONIBIL
Client verificator/ Mystery Shopper
COMPANIE:  INTERNATIONAL SERVICE CHECK ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Altele, Marketing,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 4 ianuarie 2010
Suntem o companie internaţională de cercetare de piaţă, specializată in Mystery Shopping în sectorul serviciilor. De la data fondării, in anul 1996, INTERNATIONAL SERVICE CHECK a stabilit un reţea mondială de câteva sute de mii de „Clienţi verificatori”, făcând posibilă oferirea de informaţii actualizate şi exacte cu privire la calitatea serviciilor în cadrul companiei clienţilor nostri.
Descrierea postului

Pentru proiecte în Romania (în special în Bucureşti) căutam acum:

Clienţi verificatori / Mystery Shoppers:

Vă place să faceţi cumpărături şi aveţi o atenţie deosebită către detaliu? Sunteţi interesat de îmbunătăţirea calităţii serviciilor? Atunci veţi fi un bun Client verificator! Trebuie să aveţi peste 18 ani şi să aveţi acces la internet. Pentru mai multe informaţii şi pentru a vă înregistra gratuit, vă rugăm să vizitaţi website-ul nostru:

www.internationalservicecheck.com (Contact > Want to become a Service Checker)

romania@internationalservicecheck.com
Cerintele postului
Trebuie să aveţi peste 18 ani şi să aveţi acces la internet. Pentru mai multe informaţii şi pentru a vă înregistra gratuit, vă rugăm să vizitaţi website-ul nostru:

Taguri
mystery shopper
Toate anunturile postate de compania INTERNATIONAL SERVICE CHECK