POST DISPONIBIL
Oferte locuri de munca
COMPANIE:  CRISS CLEANING OFF SERV SRL ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 5 ianuarie 2010
Criss Cleaning Off Services este o firmă ce vă pune la dispoziţie, la preţuri fără concurenţă, o gamă largă şi flexibilă de servicii de curăţare pentru: spaţii de birouri, galerii, centre de afaceri, ambasade, hoteluri, showroom-uri, sedii bancare, şi alte spaţii (comerciale şi industriale). Acestea pot consta în curăţenie după constructor, spălări (pardoseli, mochete, covoare), curăţenie recurentă (de întreţinere, generală) sau ocazională.

Serviciile vă sunt oferite de o echipă de profesionişti, tânără, dinamică, eficientă, sigură şi dornică de afirmare. Echipamentele, ustensilele şi soluţiile de curăţare folosite sunt de ultimă generaţie şi provin de la producători de renume în domeniu (Taski, Staehle, Numatic), calitatea lor garantând atingerea obiectivului propus: curăţenie.
Descrierea postului
Presupune activitati de curatare specifice curateniei de intretinere/generale/dupa constructor, recurente sau ocazionale, pentru spatiile interioare si exterioare ale diverselor locatii.
Responsabilitatile constau, in principal in: atingerea scopului propus (curatenia detaliata), respectarea programului de lucru, conservarea bunurilor beneficiarului.
Beneficiile se evidentiaza prin: salariu motivant, intocmirea formelor legale la angajare, bonusuri si prime in raport cu rezultatele si volumul muncii depuse.
Cerintele postului
Persoana energica, atenta la detalii, bine organizata, punctuala si corecta, capabila sa-si asume responsabilitati, lipsita de antecedente judiciare (cazier).
Toate anunturile postate de compania CRISS CLEANING OFF SERV SRL