POST DISPONIBIL
Cautam meseriasii Constructi(Renovari)Ptr. Germania
COMPANIE:  Radu Bau ORAS:  Alt Oras,
Full time Altele, Constructii / Instalatii, Reparatii / Intretinere / Service,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1200 € 9 aprilie 2011
Descrierea companiei
Constructii (renovari,amenajari interioare-exterioare)
Descrierea postului
Locul de munca este numai ptr Nefumatori in Germania.Zona Bayern(Bavaria) mai precis 50Km in jurul orasului Augsburg.
Cautam Meseriasii Constructii( renovarii interioare-exterioare)
-Cu acte in regula de Persoana Fizica Autorizata in Germania(adica Fiecare va avea Firma sa de constructi .)
-asigurare medicala( Platita de voi la alegere)
-sedere permanenta in Germania.
-Cont Bancar
-Posibilitate de a ramane in Germania Ptr.totdeauna.
Fiecare are optiunea de a avea camera lui sau de a locui impreuna cu alti colegi in camera impartindu-se chiria. locuintele sunt intr-o pensiune cu baie,dus,bucatarie cu toate dotarile,ptr a putea gati Romaneste cum va place.
-Ptr familisti cu timpul isi pot inchiria apartament si puteti sa va aduceti si familia.
Costurile de transport vor fi platite de voi si cazarea care costa 250 de eur pe luna camera+ asigurarea medicala care costa intre 110 eur pana la 190 eur pana la varsta de 40 de ani.(in functie de varsta.)
Cerintele postului

Caut foarte buni meseriasi in Gresie si Fainta sau Renovari.Anul 2009 nu am gasit meseriasi care-i cautam,Dar sper ca in 2010 voi gasi oameni de care am nevoie ptr. a fi o firma de tot respectul in Germania si a ne mandri ca suntem Romanii...

Caut oameni seriosi cu mintea limpede ptr. a lucra untr-un mediu placut si fara stres si a da valoare munci pe care o Prestati.
Noi lucram pe cont propriu in Germania si castigurile vor in functie de incasari oameni capabili vor fi ajutati de mine personal sa-si intemeieze o echipa insemnand (masina de servici,scule, lucrari din care veti castiga suficient de mult ptr aduce o viata decenta sau a va putea ajuta familia financiar.)

<-Momentan caut de 2 Meseriasi Profesionisti in Gresie si Faianta+ altele(de toate),Nefumatori cu permis de conducere cat.B care vorbesc relativ limba Germana.Si care au mai lucrat in germania si cunosc tehnichile de lucru de aici.>

Fiecare echipa va avea un sofer-meserias,altul care va intelege limba germana si va putea traduce ce este de facut la santiere,si restul foarte buni meseriasi care vor sti sa execute lucrarea intrun timp scurt si calitativ.
(Echipele vor fi maxim din 4 meseriasi,minin 2 meseriasi.)
<-Cei care NU va incadrati nu mai insistati Ptr. ca in 2009 am avut numai de pierdut Timpul si Bani cu oameni care au promis multe la tel si in realitate nu sau incadrat la tehnicile de lucru de aici.>

< Cei mai alcolisti au fost din Hunedoara,dupa o masa buna si un litru de vin si alte 20 de beri cu o seara inainte au adormit pe podea care lucrau.>Se stiu Ei, dar oameni ca Ei ne Fac de Rusine in Germania.

Va astept sa-mi Trimiteti CV. voastre pe adresa de Email:radubau32@yahoo.de

Plata ptr. Meseriasi se face in Acord cu cat sunteti mai buni si Rapizi cu atat salariul va fi mai mare.
Varsta 25-40 de Ani
Cunoasterea limbi Germane la nivel minim( adica sa puteti sa numarati pana la 20...)
Cu permis de coducere cat.B,sau fara daca sunteti un meserias foarte bun.
Meseriile care trebuie Prestate(Gresie,Faianta,Zidarie,Tencuieli,Rigips,Glet,izolati Exterioare-interioare)

Caut numai meseriasi de calitate ptr meseriile sus mentionate...
Seriosi,Cinstiti,Harnici.
Daca aveti aceste calitatii astept sa-mi Trimiteti CV.
Vor fi Contactacte doar persoanele care corespund
postului Respectiv.
Taguri
gresieri si faiantori
Toate anunturile postate de compania Radu Bau