ASISTENTE MEDICALE - CONTRACTE CIPRU - FARA TAXE ,FARA COMISION
COMPANIE:  SC AS ALMIROM SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 ianuarie 2010
Descrierea companiei
selectia si plasarea fortei de munca
Descrierea postului
Almirom recruteaza fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare,Asistente Medicale pentru contracte de munca in Cipru.
Cerintele postului
Se cer experienta minim 3 ani in domeniu,limba engleza conversational,limba greaca constituie avantaj,varste 25-40 ani.Contract 1 an,program de lucru 6 zile / 40 ore saptamanal, salarizare 865 Euro in primele 6 luni si 944 Euro pentru urmatoarele luni,al-13-lea salariu platit,cazarea si hrana asigurate de angajator contra a 25% din salariu,asigurari platite de angajator,concediu de odihna platit de 24 zile calendaristice, angajari imediate.Fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare. almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob: 0721584097, 0768796726.
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC AS ALMIROM SRL