POST DISPONIBIL
COAFEZE CONTRACTE CIPRU
COMPANIE:  SC AS ALMIROM SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Saloane de infrumusetare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 ianuarie 2010
Descrierea companiei
selectia si plasarea fortei de munca
Descrierea postului
URGENT!!! Almirom recruteaza COAFEZE pentru contracte de munca in Cipru.Se cer experienta in domeniu,limba engleza conversational,varste 20-35 ani.Contract 1 an,program de lucru 5 zile pe saptamana 10 ore pe zi,salariu net lunar 850 Euro.Fara taxe,fara comision nici inainte nici dupa angajare.
Cerintele postului
Pentru aplicatii trimiteti CV foarte detaliat in lb.engleza,diplome de studii,eventuale recomandari si o fotografie recenta ortostatica (in picioare) la adresa de e-mail : almirom@buzau.ro. Relatii : Tel/Fax 0238716173,mob 0721584097, 0768796726.
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC AS ALMIROM SRL