POST DISPONIBIL
MONTATORI GEAMURI AUTO-CONTRACTE
COMPANIE:  SC AS ALMIROM SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Prestari servicii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 11 ianuarie 2010
Descrierea companiei
selectia si plasarea fortei de munca
Descrierea postului
MONTATORI GEAMURI AUTO – CONTRACTE CIPRU

Almirom selecteaza montatori geamuri auto si cladiri pentru contracte in Cipru.Nu se percept taxes au comision nici inainte nici dupa angajare.
Se cer experienta in:montaj geamuri auto(parbrize,lunette si laterale),participare la
toate fazele de montaj;lucru individual sau in echipe;efectuare lucrari dupa
scheme si specificatii tehnice; experienta in domeniu minimum 2 ani;capacitatea
de a lucra la inaltime; limba engleza nivel mediu;varste 25-40 ani.
almirom@buzau.ro. Tel/Fax: 0238716173,mob:
0721584097,0768796726.

Cerintele postului

Taguri
Toate anunturile postate de compania SC AS ALMIROM SRL