POST DISPONIBIL
Recrutam medici pentru Franta
COMPANIE:  S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL ORAS:  Alt Oras,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 24 mai 2011
Descrierea companiei
Firma de recrutare
Descrierea postului
• Se lucreaza in spitale private sau de stat din Franta,
• Salariul este in jur de 3900 euro netul pe luna,
• Se asigura cazarea dar va fi platita de fiecare candidat in parte
• Contractul este pe o perioada cuprinsa intre 3-6 luni, depinde de decizia dumneavostra si a spitalului .
Cerintele postului
• Limba franceza;
• Specializare: psihiatrie, radiologie, cardiologie, bloc operator, anestezie , oftalmologie, pediatrie, ginecologie, ortopedie, ORL,
• Experienta minimum 1 an.
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila
Toate anunturile postate de compania S.C BUSINESS ACTIV CONSULT SRL