POST DISPONIBIL
MEDICI HEMATOLOGI - CONTRACTE CIPRU
COMPANIE:  SC AS ALMIROM SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 16 ianuarie 2010
Descrierea companiei
selectia si plasarea fortei de munca
Descrierea postului
As Almirom selecteaza pentru contracte in Cipru,fara taxe,fara comision nici inainte,nici dupa angajare :MEDICI HEMATOLOGI pentru laboratoare clinice,cu experienta minim 3 ani in domeniu ;cu specializare în diagnosticarea, tratarea, prevenirea, şi / sau cercetarea tulburărilor sistemelor hematopoietice, hemostatice, şi limfatice; vorbitori de limba engleza la nivel avansat.
tel/fax: 0238716173,mob: 0721584097 ; 0768796726 ; almirom@buzau.ro,
Bld.unirii,bl 9F,ap15,sc A,Buzau 120360.
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC AS ALMIROM SRL