POST DISPONIBIL
CURS Practic de AFACERI
COMPANIE:  LEADING MANAGERS Consortium ORAS:  Bucuresti, Focsani, Iasi,
Perioada limitata Educatie / Training / Cultura / Arta, Farmacie / Healthcare, Management / Consultanta, Marketing, Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
1000 € 11 februarie 2012
Consortiu de leadership si resurse umane (HR), specializat in consiliere, mediere, consultanta, recrutare si orientare profesionala
Descrierea postului
N O U !!!
- Leading Managers Consortium lanseaza un CURS Practic de AFACERI !
- Cursul se adreseaza absolventilor Facultatii de Management si/sau Marketing, precum si celor care doresc sa capete experienta practica in afaceri.
- Durata cursului este de 2 semestre, cate o zi pe saptamana. Pentru cei care parcurg modulele mai repede, se poate restange doar la 1 semestru.
- Cursurile vor avea loc initial in 3 localitati: Bucuresti, Focsani si iasi.
- Cursul este GRATUIT ! (pentru cei admisi sa urmeze cursul)
- Cursantii vor fi remunerati pentru lucrarile practice, progresiv, in functie de realizarile din cadrul proiectelor practice, putand ajunge la finalul cursului la un venit rezidual brut de 1000 euro / luna.
- Cursantii vor fi admisi in urma unui interviu, ce va anuntat din timp, si se va tine intr-una dintre cele 3 locatii (Bucuresti, Focsani, Iasi).
Cerintele postului
- studii superioare finalizate sau studenti in ultimul an (de preferinta studii economice);
- cunostinte generale de medicina, farmacie (constituie un avantaj);
- dorinta puternica de ascensiune profesionala rapida;
- "pro-active, not reactive";
- capabil sa lucreze in echipa si sa conduca o echipa;
- abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- apt sa lucreze cu termene limita;
- dornic sa castige cel putin 1000 de euro !
Taguri
cursuri management marketing
Toate anunturile postate de compania LEADING MANAGERS Consortium