POST DISPONIBIL
Internship in Spania pt studenti
COMPANIE:  Work Study Abroad ORAS:  Toate orasele,
Full time Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 7 octombrie 2011
Work Study Abroad activeaza in domeniile internship, training si cultural exchange de 10 ani.
Compania noastra ofera oportunitatea oricarei persoane de a beneficia de experiente de munca si practica inedite in locatii deosebite, experiente care sunt determinante pentru evolutia personala si profesionala.
Sustinem si incurajam posibilitatea oricarei persoane de a munci si calatori, de a acumula cunostinte si prieteni noi pe toate continentele.
Compania detine doua birouri in Cluj Napoca si Sibiu si este acreditata de Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca.
Descrierea postului
Com Invest recruteaza studenti pentru sezonul de vara 2012 pentru a lucra in hoteluri de lux din Spania.
Cerintele postului
Cerinte : studenti, cunostinte medii de limba engleza (prezinta avantaj cunoasterea limbilor spaniola, germana sau franceza).
Se ofera : - cazare si masa asigurate GRATUIT.
- salarizare 350-500 euro
- Internship in urmatoarele domenii : receptie, restaurant/bar, bucatarie, menaj, animatie, vanzari, marketing, management, finante, resurse umane.
Contact: 0369/408934, 0743/639002, sibiu@com-invest.org, www.com-invest.org
Taguri
Toate anunturile postate de compania Work Study Abroad