POST DISPONIBIL
Barman Pub-Bar
COMPANIE:  Job Center Group ORAS:  Strainatate,
Full time Altele, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
2000 € 21 ianuarie 2010
Companie formata din profesionisti in domeniul resurselor umane si plasarea fortei de munca cu sediul in Athena, recruteaza forte de munca pentru grecia pe diferite categorii de activitate si calificari

.JOB CENTER GROUP PARTENER AUTORIZAT AL COMPANIEI DE TRANSPORT EUROPEAN ATLASSIB, VA PUNE LA DISPOZITIE SERVICIUL DE REZERVARE A BILETELOR DE CALATORIE PE RUTELE EUROPENE OPERATE DE ACEASTA COMPANIE. PRETUL BILETULUI ESTE CEL PRACTICAT DIRECT DE CATRE ATLASSIB, FARA NICI UN FEL DE TAXE.
Descrierea postului
- servirea clientilor
- mentinerea unei ambiante placute
Cerintele postului
- barman ( fata )
- aspect fizic placut
- experienta minima in domeniul alimentatiei publice
- fire comunicativa
- caracter dinamic
- amabilitate cu clientii
- lb. greaca / egleza ( nivel conversational
- 2 poze insotite de cv. pe mail lusio_30@yahoo.com

se ofera
- cazare
- salarizari atrative
- bonusuri.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Job Center Group