POST DISPONIBIL
MEDICI RADIOLOGI PENTRU FRANTA
COMPANIE:  Medicis Consult ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
4000 € 6 iulie 2010
cabinet de recrutare si plasare a personalului medical in Franta
Descrierea postului
Medicis Consult, cabinet de selectie si plasare de medici romani in Franta, dispune de oportunitati de angajare pentru medici radiologi. Nu percepem comision si va insotim pe intreaga durata a procesului de recrutare precum si pentru inscrierea la Colegiul Medicilor din Franta. Salariile oferite sint intre 3500 si 4500 euro NET/luna
Cerintele postului
Diploma de medic specialist (rezident in an terminal bine-venit)
Nivel mediu sau avansat de limba franceza
Seriozitate si motivatie de a lucra in Franta
Taguri
Toate anunturile postate de compania Medicis Consult