POST DISPONIBIL
agricultura italia--hotelier restaurant grecia
COMPANIE:  SC SMART JOBS SRL ORAS:  Toate orasele,
Full time Agricultura / Silvicultura / Piscicultura, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
900 € 26 ianuarie 2010
S.C SMART JOBS S.R.L cu sediul in Brasov, strada 15 Noiembrie, nr. 102, sc. A, ap. 3 are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate.

Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre agentia noastra au fost apreciate atat de catre clientii nostri din Romania cat si de catre clientii nostri din strainatate.

Firma noastra este acreditata pentru serviciile de recrutare si plasare de personal (acreditare BV 85/2007) pentru strainatate, acest aspect dovedind inca o data profesionalismul si seriozitatea noastra.
Descrierea postului
OFERTA MUNCA ITALIA AGRICULTURA—Inclusiv cupluri

Ferma -la ambalat legumme fructe
Salariu nett 30 euro/zi la 8 ore ,6 zile/saptamana
Contract de munca 6-12 luni cu prelungire dupa caz
Cazarea asigurata de angajator ,masa nu este asigurata,
Dotari cu aragaz, boiler, frigider conditii normale
Limba italiana nu este obligatorie
Salariu se da odata pe luna pe card ,dar si avans la cerere
Aplicantii vor fi asteptati de catre angajator si preluati cu masinile firmei
Se pleaca cu Reprezentant din Romania,care va asista pana la semnarea contractelor si in limba angajatorului

Plecare 30 IANUARIE 2010—20 FEBRUARIE
Dosarul pentru plecare se poate depune imediat
Taxa de mediere la semnarea contractului de munca si mediere este 300 EURO CU TVA INCLUS

Locuri limitate

BARMANITE,SI OSPATARITE CALIFICATE SI NECALIFICATE
GRECIA
Femei cu varste intre 20-45 ani
Cameriste, menajere, ajutor bucatarie--700 euro
Ajutor ospatarite,ajutor barmanite –900 euro nett/luna
Ospatarite, barmanite cu experienta –1200 euro nett/luna
Se cere limba engleza minim incepator
Cazare si masa asigurata de angajator
Perioada lucru intre 6-12 luni cu prelungire
Program lucru 8-10 ore/zi 6 zile pe saptamana
Plecare din 10 ianuarie –saptamanal

Cerintele postului
seriozitate, putere de munca, antialcoolici
Taguri
Toate anunturile postate de compania SC SMART JOBS SRL