POST DISPONIBIL
inspector asigurari
COMPANIE:  confidential ORAS:  Iasi,
Part time Asigurari / Intermedieri financiare, Management / Consultanta, Prestari servicii, Relatii cu publicul, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 29 ianuarie 2010
Descrierea companiei
banca de renume, alflata in top 5,
Descrierea postului
Companie internationala in domeniul asigurarilor generale, foarte usor vandabile
Cerintele postului
experienta in domeniul asigurarilor sau in vanzari constituie un avantaj;
- studii superioare (constituie un avantaj), studii medii
- persoana dinamica, spirit organizatoric, excelente abilitati de comunicare, profesionalism, seriozitate, spirit de echipa;
- cunostinte operare PC, tinuta business;
- persoana ambitioasa si motivata financiar;
- cu sau fara alt loc de munca;

se ofera:
program de lucru FLEXIBIL;
- trainning gratuit in cadrul companiei;
- mediu de lucru placut;
- posibilitate de castiguri cu mult peste medie in functie de propriile performante si dorinte, salarizare pe baza de comision;
- posibilitati de promovare;
Responsabilitati:
-Identificarea potentialilor clienti;
- Contactare clienti in vederea stabiliri unei intalniri
- Prezentarea serviciile oferite de companie;
- Verificarea documentatiei si intocmirea dosarelor de asigurare conform procedurii de lucru;
- Incheierea contractelor aferente si obtinerea de referinte/recomandari
- Mentinerea unei baze de date cu potentali clienti
- Prospectarea permanenta in vederea contactarii potentialilor clienti

Taguri
asigurari obligatorii
Toate anunturile postate de compania confidential