sudori in industria petrochimica (constructii tancuri) pentru strainatate
COMPANIE:  Jobflex SRL ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Constructii / Instalatii,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 30 ianuarie 2010
Descrierea companiei
Agentie de plasare forta de munca
Descrierea postului
SC angajeaza sudori in industria petrochimica (constructii tancuri) pentru strainatate.
Se ofera cazare, o suma de bani pentru mancare, transport de acasa pana la locul de munca si inapoi, posibilitatea de concediu o data la 4 luni, intoarcerea in tara de Craciun si Revelion, 20 de zile de concediu platite, contract de munca in Romania si implicit vechime in munca. Posibilitatea unui contract pe termen indelungat.
Trimiteti CV, copie dupa CI si dupa autorizari, diplome, calificari la jobflex_romania@yahoo.com
Cerintele postului
• experienta in industria petrochimica.
• cunoasterea a cel putin doua din urmatoarele procedee: electrod 2G, 3G si 6G; sudura MAG 2G, 3G si 6G; sudura automata sub strat de flux 1G sau 2G.
• sa fie obisnuit cu munca la inaltime, flexibil, rezistent la munca in aer liber si la vant sau temperature scazute.
• sa detina autorizatie, diploma, certificat in domeniu.
• cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.
• experienta in sudura tancuri reprezinta un avantaj.
Taguri
Toate anunturile postate de compania Jobflex SRL