POST DISPONIBIL
Grecia-bucatari si ospatari
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Brasov, Bucuresti, Strainatate,
Full time Altele, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 4 februarie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
Selectam pentru sezonul martie-octombrie, pentru Grecia, bucatari,ajutor de bucatari,ospatari,ospatarite.
Cerinte:
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational
-experienta in domeniu pentru bucatari si ospatari
Beneficii:
-salarii intre 700-850 euro net/luna + tipsuri
-cazare si mese asigurate si platite de angajator
-la sfarsitul contractului angajatorul va elibereaza o recomandare care va poate fi utila la un nou loc de munca
Program:6 zile/saptamana, 9 ore/zi.
Acte necesare:CV in limba engleza+fotografie (full body)
Dosarele se depun pana la data de 15.02.2010

Tel.0268420942,0768100160,0727776030,0740216246
Email: job@acs-europe.ro
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe