POST DISPONIBIL
Consilier Credite
COMPANIE:  eurogrup soltions sebimar ORAS:  Pitesti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Banci, Management / Consultanta,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 10 februarie 2010
GBC Broker de Credite ofera consultanta gratuita in acordarea de credite de la bancile partenere
Descrierea postului
-persoana ambitioasa, dinamica si perseverenta;
-persoana capabila de automotivare, energica;
-bune abilitati de comunicare si negociere;
-experienta in vanzari servicii financiare constituie un avantaj;
-minim studii medii, finalizarea studiilor superioare constiuie avantaj;
-disponibilitate pentru munca de teren;
-orientat spre castig.
Cerintele postului
-identificarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti;
-promovarea si vanzarea produselor bancilor partenere;
-analiza financiara a cererilor potentialilor clienti;
-intocmirea dosarelor de credit si a rapoartelor de activitate;
-participarea la sesiunile de instruire si la programele de dezvoltare profesionala;
-pachet financiar motivant ( comisioane atractive, bonusuri trimestriale);
-posibilitatati de promovare, in functie de rezultate.
Toate anunturile postate de compania eurogrup soltions sebimar