POST DISPONIBIL
Agent vanzari
COMPANIE:  ECO BEST ACTIVE ORAS:  Targoviste,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Industria alimentara,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
200 € 15 februarie 2010
Stimate(a) domn/doamna, societatea noastra are ca obiect de activitate principal inchirierea si intretinerea toaletelor ecologice mobile, precum si inchirierea de sisteme de garduri mobile

De la infiintare si pana in prezent am reusit sa castigam un real prestigiu in domeniul nostru de activitate , datorita eforturilor depuse in vederea inbunatatirii permanente a calitatii serviciilor prestate, corectitudinii, raspunsurilor prompte oricaror cereri primite de la partenerii nostri, deasemenea efectuarii ireprosabile a prestatiilor.

Propunerea noastra este de a va inchiria la preturi competitive cabine de toaleta mobila, sistem de gard mobil si/sau efectua servicii de intretinere / igienizare a toaletelor dumneavoastra.

Mentionez ca tarifele noastre sunt negociabile si ca putem actiona la nivel national.
Descrierea postului
Agent vanzari,serios, punctual, indraznet, permis cat B.
Incheierea de contracte de livrare produse de catering.
Cerintele postului
serios, punctual, permis cat B
Taguri
Toate anunturile postate de compania ECO BEST ACTIVE