POST DISPONIBIL
Specialist Payroll
COMPANIE:  PERSONAL SERVICES GROUP ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Altele, Resurse umane,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 15 februarie 2010
Descrierea companiei
SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA
Descrierea postului
Administrare salarizare:

Introducerea pontajelor in programul de payroll;
Intocmirea statelor de plata pe baza pontajelor ;
Transmiterea sumelor pentru viramentele salariilor;
Inregistrarea statelor la ITM ;
Fisiere/ordine de plata pentru achitarea taxelor salariale;

Raportare:

Intocmirea si actualizarea Registrului Electronic de evidenta al angajatilor;
Realizarea devizelor si rapoartelor pe baza statelor de plata pentru clienti;
Organizarea si pastrarea documentelor arhivate pe clienti, sectoare, luni, ani.
Cerintele postului
Studii superioare finalizate;
Atestat Inspector Resurse Umane;
Cunostinte de Legislatia Muncii;
Experienta: Minim 1 an in Payroll si Relatia cu I.T.M;
Cunoastere buna a programului Excel;
Orientare catre rezultate si catre respectarea termenelor;
Aptitidini numerice, de comunicare, meticulozitate;
Persoana proactiva, consecventa si flexibila;
Cunostinte avansate de limba engleza.
Toate anunturile postate de compania PERSONAL SERVICES GROUP