POST DISPONIBIL
Grecia si Cipru,locuri de munca pentru ospatarite
COMPANIE:  ACS Europe ORAS:  Toate orasele, Brasov, Bucuresti,
Full time Altele, Restaurant / Food service / Catering, Turism / Hotel staff,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 16 februarie 2010
ACS EUROPE SRL este autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei si Egalitatii de Sanse prin Inspectoratul Teritorial de Munca Brasov.

Agentia noastra se ocupa in mod profesionist cu recrutarea, evaluarea si plasarea fortei de munca intrun cadru onest si in deplina concordanta cu legislatia in vigoare.
Suntem aproape de nevoile clientilor si dezvoltam o relatie bazata pe sinceritate, incredere, transparenta, profesionalism, din partea ambelor parti.
NOTA:
- tarife foarte mici
- plecarea la posturi se face extrem de rapid si in conditii de siguranta
Inscrieti-va acum trimitand un CV(in limba engleza si 1 foto corp intreg(tinuta decenta)la: job@acs-europe.ro
Persoanelor selectionate le vom prezenta oferta de munca si tot ce este necesar pentru a pleca la post.
Asteptam inscrierea dvs.
Descrierea postului
Organizam interviuri de selectie pentru ocuparea posturilor de ospatarite
Locatie: Cipru si Grecia-restaurante, cafe baruri, cafe snack bar.
Cerinte:
-cunostinte de limba engleza la nivel conversational
-experienta nu este obligatorie dar constitue un avantaj
Beneficii:
-salarii intre 700-800 euro net/luna + tipsuri
-cazare si mese asigurate si platite de angajator
Program:6 zile/saptamana, 9 ore/zi.
Acte necesare:CV in limba engleza+fotografie (full body)
Contracte cu incepere in maxim 10 zile din momentul primirii acceptului din partea angajatorului.
Contracte incheiate pe un an.
Tel.0268420942, 0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
Cerintele postului
Taguri
Toate anunturile postate de compania ACS Europe