POST DISPONIBIL
Caut colaboratori pentru reforme - toate orasele
COMPANIE:  Vitalux ORAS:  Hunedoara,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Asigurari / Intermedieri financiare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 17 februarie 2010
Descrierea companiei
prestari servicii
Descrierea postului

Colaborare pentru reforma locuintelor si sanatatii intermedierea asigurarilor obligatorii si facultative de locuinte
Reforma locuintelor = fiecare locuinta trebuie asigurata obligatoriu
Oferta:posibilitatea construirii unei echipe - bonusuri suplimentare
avansare rapida
posibilitatea de extindere si in alte orase, judete
licenta de broker independent - posibilitatea de a lucra cu mai multi parteneri de pe piata asigurarilor
optional - pregatire pentru a intermedia si alte produse financiare
Cautam lider pt fiecare oras, dupa licentiere oferim suport pt dezvoltarea echipei proprii, acces la baza de date
Cerintele postului
persoana serioasa, experienta in reforma pensiilor 2007 constituie avantaj
Taguri
Toate anunturile postate de compania Vitalux