POST DISPONIBIL
AU PAIR Marea Britanie
COMPANIE:  SEPTERRA RECRUITMENT ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time BabySitter / Menaj / Servicii curatenie,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
500 € 29 martie 2010
Septerra Recruitment este o agentie acreditata de selectie si plasare de personal, localizata in Brasov cu peste 5 ani de experienta. pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru oficial:

www.septerra.ro
Descrierea postului

Esti tanar/a si n-ai un loc de munca? Doresti sa locuiesti in Marea Britanie facand o munca usoara si sa economisesti 300-500 lire sterline pe luna?
Daca ai intre 18 si 27 de ani, cunostinte de limba engleza si-ti plac copiii, atunci esti candidatul ideal pentru a fi AuPair.
In plus, vei avea asigurare medicala gratuita si dupa 12 luni ca AuPair, vei putea obtine Registration Certificate ce iti va permite sa muncesti in Marea Britanie cu contract de munca.
Viziteaza site-ul nostru www.septerra.ro sectiunea AuPair pentru detalii.

Trimite cv-ul tau in format european in limba engleza la adresa: au-pair@septerra.ro

Vino si te vom ajuta sa-ti indeplinesti visele!

Septerra Recruitment

Cerintele postului
CERINTE

-intre 18 si 27 de ani
-limba engleza nivel conversational

BONUSURI

-intre 350-700 euro pe luna
-masa si cazare asigurate
-asigurare medicala
au pair au pair strainatate babysisster-bona cazare asigurata job in strainatate job studenti joburi studenti marea britanie
Toate anunturile postate de compania SEPTERRA RECRUITMENT