POST DISPONIBIL
Medici Marea Britanie
COMPANIE:  SEPTERRA RECRUITMENT ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Farmacie / Healthcare, Medicina,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
5000 € 29 martie 2010
Septerra Recruitment este o agentie acreditata de selectie si plasare de personal, localizata in Brasov cu peste 5 ani de experienta. pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru oficial:

www.septerra.ro
Descrierea postului
Descriere / responsabilitati post:

Septerra Recruitment recruteaza pentru contract pe perioada determinata (cu posibilitate prelungire contract) pentru Marea Britanie medici toata specializarile.

Detalii pe www.septerra.ro

Cerintele postului
Cerinte :

- diploma de absolvire a unei facultati de medicina autorizate
- limba engleza nivel mediu

Oferta/boururi :

salariu intre 3000-6000 lire pe luna cu contract de munca in Marea Britanie

Trimiteti cv-ul dumneavoastra in limba engleza in format european la adresa : cv@septerra.ro

job in spitale job in strainatate job medic strainatate marea britanie medical medici
Toate anunturile postate de compania SEPTERRA RECRUITMENT