POST DISPONIBIL
Operatori relatia cu clientii
COMPANIE:  life care ORAS:  Toate orasele,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Part time Marketing, Secretariat, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
700 € 19 februarie 2010
Una dintre companiile de succes cu capital mixt romano-german, infiintata in anul 2005, ca parte a grupului Life Care Europe GmbH.
Descrierea postului
In acest moment cautam o persoana careia sa ii incredintam dezvoltarea relatiilor comerciale cu clientii existenti dar si cu cei potentiali.

Candidatul pe care il cautam, pentru a putea infrunta piata nationala (care este dificila) si a-si putea dezvolta relatiile cu top managmentul societatilor din domeniu trebuie sa fie o persoana TENACE si PUTERNICA.
Cerintele postului
Perseverenta, dorinta de a-si dezvolta o afacerea prorie.
Taguri
Toate anunturile postate de compania life care