POST DISPONIBIL
Agent imobiliar
COMPANIE:  Casa Transimob ORAS:  Bucuresti,
TIPUL OFERTEI DOMENII
Full time Imobiliare,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 februarie 2010
Casa TransImob este un partener de afaceri şi un consilier de încredere pentru toţi clienţii , deoarece piaţa imobiliară a viitorului va aparţine intermediarilor profesionişti, companiilor care vor oferi servicii complete şi de calitate.
Descrierea postului
Agentie imobiliara angajeaza broker imobiliar, persoana sociabila cu abilitati de negociere, cunostinte limba engleza, PC, experienta in vanzari/relatii cu clientii. Beneficii: comision, masina, telefon, bonusuri, conditii optime de lucru.
Trimiteti CV-ul pe adresa de email (contact@casatransimob.ro)
tel: 0314257027
Cerintele postului
- Experienta in domeniul vanzarilor pe piata imobiliara reprezinta un avantaj
- Abilitti de negociere
- Putere de munca si determinare
- Initiativa
- Atitudine pozitiva
- Permis auto (categoria B) si experienta
- Cunostinte medii de operare calculator
Taguri
Toate anunturile postate de compania Casa Transimob