POST DISPONIBIL
Colaborator tranzactii metale pretioase
COMPANIE:  Vitalux ORAS:  Toate orasele,
Part time Asigurari / Intermedieri financiare, Banci, Management / Consultanta, Marketing, Vanzari / Comert,
SALARIU OFERIT DATA INTRODUCERII
N/A 19 februarie 2010
Descrierea companiei
prestari servicii
Descrierea postului
Intermediere contracte de investitii in aur
Oferta:posibilitatea construirii unei echipe - bonusuri suplimentare
avansare rapida
posibilitatea de extindere si in alte orase, judete
licenta de broker independent - posibilitatea de a lucra cu mai multe produse financiare(optional)
optional: licentiere pentru cele 2 reforme obligatorii: asigurarile obligatorii de locuinte si reforma sanatatii cu intermedierea adeziunilor
Cerintele postului
persoana serioasa
experienta in domeniul asigurarilor constituie avantaj
cunostinte despre piata financiara constituie avantaj
Taguri
Toate anunturile postate de compania Vitalux